Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Четвер, 28 Травня 2020, 13:38:53
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:
Головна » 2013 » Січень » 9 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
20:44:19
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Українська мова і література
8 клас 
ІІІ місце Горбачевська Юдіта - вч. Яворська Н.І. 
9 клас 
ІІІ місце Коробова Альона - вч. Пронів І.Ю. 
11 клас 
ІІІ місце Гливляс Наталія - вч. Грабар О.І. 

Математика 
7 клас 
ІІІ місце Луца Марія - вч. Вайдич А.І. 
9 клас 
ІІ місце Коробова Альона - вч. Приходько Е.С. 
10 клас 
ІІІ місце Манчак Віктор - вч. Вайдич Н.В. 
11 клас 
І місце Динис Вадим - вч. Гелетій М.П. 

Фізика
8 клас 
ІІ місце Куштан Рената - вч. Хмара Е.Й. 
9 клас  
І місце Левко Христина - вч. Хмара Е.Й. 
10 клас 
ІІ місце Манчак Віктор - вч. Хмара Е.Й. 
11 клас  
І місце Яній Юрій - вч. Хмара Е.Й. 

Хімія
11 клас 
ІІІ місце Бігар Андріана - вч. Бруссо Н.В. 

Біологія
10 клас 
ІІ місце Шепель Поліна - вч. Суран М.А. 

Географія
9 клас 
ІІІ місце Коробова Альона - вч. Туряниця М.М. 
ІІІ місце Марухнич Едіта - вч. Туряниця М.М.
10 клас  
ІІ місце Манчак Віктор - вч. Туряниця М.М. 
ІІІ місце Копа Олександр - вч. Туряниця М.М. 
11 клас 
ІІ місце Мутовкіна Галина - вч. Підчеха В.Е. 

Правознавство

9 клас 
ІІІ місто Глуханич Анастасія - вч. Форос З.Ф. 
11 клас  
ІІІ місце Динис Вадим - вч. Форос З.Ф. 
ІІІ місце Куля Вікторія - вч. Форос З.Ф.
 
Історія
8 клас 
ІІІ місце Цанько Крістіна - вч. Турок М.В.
10 клас 
ІІ місце Пукіш Каріна - вч. Турок М.В. 
11 клас
ІІІ місце Куля Вікторія - вч. Скиба Н.Іл. 

Англійська мова
8 клас 
ІІІ місце - Цанько Христина - вч. Івашкович Е.А. 
10 клас
ІІІ місце Манчак Віктор - вч. Лисович А.В. 
11 клас 
І місце Варга Жаклін - вч. Улинець Т.М. 

Французька мова
9 клас 
ІІ місце Коробова Альона - вч. Манчак Н.М. 
11 клас  
І місце Бігар Андріана - вч. Немеш М.П. 
ІІ місце Грабар Василь - вч. Немеш М.П.  

Німецька мова
11 клас 
І місце Варга Жаклін - вч. Євреш К.І. 

Інформатика
10 клас 
ІІІ місце Манчак Віктор - вч. Хмара Е.Й. 

Трудове навчання
9 клас  
ІІ місце Козмович Діана - вч. Івашкович. В.В.
ІІІ місце Бомбушкар Юрій - вч. Івашкович В.В. 
11 клас 
ІІІ місце Вінер Ігор - вч. Івашкович В.В. 

Образотворче мистецтво
5 клас 
І місце Кепенач Христина - вч. Івашкович В.В. 
7 клас
І місце Скакун Олексондр - вч. Івашкович. В.В.

Педагогіка та психологія
10 клас
ІІ місце Мелеш Катерина - вч. Сакаль М.В.
11 клас
ІІІ місце Бігар Андріана - вч. Сакаль М.В.

Астрономія
10 клас 
І місце Копа Олександр - вч. Хмара Е.Й.

Інформаційні технології
9 клас  
ІІІ місце Ясінко Василь - вч. Хмара М.М. 
10 клас  
ІІ місце Шепель Поліна - вч. Хмара Е.Й. 
11 клас 
І місце Фізер Юрій - вч. Хмара Е.Й. 
Переглядів: 729 | Додав: Rnog | Теги: переможці, Олімпіади | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz