Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Четвер, 17 Січня 2019, 07:14:47
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:
Головна » 2019 » Січень » 2 » Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
20:01:45
Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Назва школи

Призові місця

2016/2017

2017/2018

2018/2019

 

І

місце

 

ІІ

 місце

ІІІ місце

Заг.

К-сть місць

Загально-рейтин-гове місце

 

І

місце

 

ІІ

 місце

ІІІ місце

Заг.

К-сть місць

Загально-рейтин-гове місце

 

І

місце

 

ІІ

 місце

ІІІ

місце

Заг.

К-сть місць

Загально-рейтин-гове місце

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Свалявська гімназія

17

 

22

13

52

I

14

17

20

51

І

14

16

19

49

І

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

11

21

15

47

II

9

13

19

41

ІІ

14

11

16

41

ІІ

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

10

13

14

37

III

7

14

20

41

ІІ

4

11

13

28

ІІІ

 

Екологія

11 клас

І місце

Загоруйко Ніколетт

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Йовбак Х.Г.

Ангійська мова

9 клас

ІІІ місце

Надь Степан

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Бобаль М.Ю.

10 клас

ІІІ місце

Альберт Габріела

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Бобаль М.Ю.

Фізика

8 клас

ІІ місце

Кошеля Яна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

9 клас

ІІІ місце

Завадська Діана

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

10 клас

ІІІ місце

Альберт Габріела

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

Економіка

11 клас

ІІІ місце

Грига Віталій

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Свалявчук Т.М.

Географія

10 клас

ІІІ місце

Сєдов Роман

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Туряниця М.М.

Біологія

8 клас

ІІІ місце

Качій Єлизавета

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Йовбак Х.Г.

9 клас

ІІ місце

Надь Степан

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Йовбак Х.Г.

11 клас

І місце

Плоскіна Іванна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Скрип В.В.

Французька мова

9 клас

ІІІ місце

Цанько Марія

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Крехняк О.Є.

10 клас

І місце

Костишин Анастасія

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Немеш М.П.

ІІ місце

Зикіна Сабіна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Немеш М.П.

Хімія

7 клас

ІІ місце

Парій Ольга

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Бруссо Н.В.

10 клас

ІІІ місце

Піпак Вікторія

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Бруссо Н.В.

Інформатика

10 клас

ІІ місце

Кеменяш Марія

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Калабішка В.Ю.

11 клас

І місце

Грига Віталій

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Калабішка В.Ю.

Українська мова і література

8 клас

ІІІ місце

Кошеля Яна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Марфинець Г.І.

11 клас

ІІ місце

Зикіна Сабіна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Сай О.І.

Математика

 7 клас

ІІІ місце

Парій Ольга

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Бакош К.Д.

8 клас

ІІІ місце

Кошеля Яна

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Соломко Н.М.

11 клас

ІІ місце

Грига Віталій

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Вайдич Н.В.

Інформаційні технології

10 клас

ІІІ місце

Фалес Олександра

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Калабішка В.Ю.

11 клас

ІІ місце

Цімболинець Віталій

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара М.М.

Астрономія

10 клас

ІІ місце

Кеменяш Марія

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

11 клас

ІІ місце

Загоруйко Ніколетт

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

Трудове навчання (технології)

11 клас

ІІ місце

Загоруйко Ніколетт

Мішко Михайло

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Івашкович В.В.

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Івашкович В.В.

 

 

Переглядів: 18 | Додав: Rnog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz