Головна | Реєстрація | Вхід | RSS П`ятниця, 28 Лютого 2020, 17:46:16
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:
Rnog, noksvillq
Головна » 2016 » Лютий » 2 » Переможці олімпіад ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
12:11:54
Переможці олімпіад ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Список учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які зайняли І-ІІІ місця, та їх учителів

Українська мова і література

8 клас

ІІІ місце Зикіна Сабіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Грабар О.І.

9 клас

ІІІ місце Маркович Дарія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Сай О.І.

10 клас

ІІІ місце Обухов Сергій Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Сай О.І.

Математика

7 клас

І місце Піпак Вікторія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Соломко Н.М.

11 клас

ІІІ місце Куштан Рената Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Куля М.Й.

Фізика

9 клас

ІІІ місце Малетич Тетяна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Хмара Е.Й.

10 клас

ІІ місце Фалес Ярослав Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Хмара Е.Й.

11 клас

ІІІ місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Хмара Е.Й.

Хімія

9 клас

ІІ місце Маркович Дарія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, вч. Файт Т.В.

10 клас

ІІІ місце Пукіш Мар’яна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Бруссо Н.В.

11 клас

ІІ місце Спиридонова Євгенія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Файт Т.В.

Біологія

8 клас

І місце Плоскіна Іванна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Суран М.А.

9 клас

І місце Маркович Дарія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Мигович В.Д.

Географія

9 клас

ІІІ місце Кузанюк Юлія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Свалявчук Т.М.

10 клас

ІІ місце Шелельо Павло Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Туряниця М.М.

11 клас

ІІІ місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Туряниця М.М.

Історія

8 клас

І місце Костишин Анастасія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Владімирова Н. І.

9 клас

ІІІ місце Лебович Даніела Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Форос З.Ф.

10 клас

ІІ місце Бобаль Вікторія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Форос З.Ф.

11 клас

І місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Турок М. В.

Англійська мова

8 клас

ІІІ місце Цімболинець Віталій Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Дудла М.І.

9 клас

ІІ місце Салій Ангеліна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Попович Н.М.

10 клас

ІІ місце Браславський Владислав Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Попович Н.М.

11 клас

ІІІ місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, вч. Івашкович Е.А.

Французька мова

8 клас

І місце Зикіна Сабіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Немеш М.П.

ІІ місце Плоскіна Іванна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Попович Є.Г.

9 клас

І місце Костишина Анастасія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Немеш М.П.

ІІ місце Маркович Дарія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Манчак Н.М.

Німецька мова

10 клас

ІІІ місце Пуга Валентина Свалявська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3, вч. Куля Х.О.

Інформатика

10 клас

ІІІ місце Фалес Ярослав Свалявська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3, вч . Хмара М.М.

11 клас

ІІ місце Сацик Мирон Свалявська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3, вч . Хмара М.М.

Астрономія

10 клас

ІІІ місце Балкова Тетяна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

11 клас

І місце Куштан Рената Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Хмара Е.Й.

Правознавство

9 клас

ІІ місце Салій Ангеліна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Форос З.Ф.

10 клас

І місце Обухов Сергій Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Форос З. Ф.

11 клас

ІІ місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, уч. Форос З.Ф.

Економіка

11 клас

ІІ місце Цанько Крістіна Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Свалявчук Т.М.

Трудове навчання

9 клас

ІІ місце Головнич Владислав Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Івашкович В.В.

ІІІ місце Парамонова Олександра Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Лях В.Й.

10 клас

ІІ місце Фалес Ярослав Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Івашкович В.В.

Інформаційні технології

9 клас

ІІІ місце Кошун Ярослав Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вч. Хмара М.М.

10 клас

ІІІ місце Тарабухіна Євгенія Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, вч. Хмара М.М.

 

 

 

Переглядів: 344 | Додав: Rnog | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz