Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Середа, 21 Серпня 2019, 09:59:32
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Катрин(22)

Сьогодні на сайті були:
Головна » Архів матеріалів

Переглядів: 29 | Додав: Rnog | Дата: 07 Березня 2019 | Коментарі (0)

В лютому 2019 року на базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проведено навчання голів учкомів за участю педагогів-організаторів.

В порядок денний навчання включено питання профілактики правопорушень серед учнівської молоді, протидія булінгу, протидія торгівлі людьми., про проведення районного конкурсу «Воскресни, писанко!».

Методист відділу освіти О. Пилипанинець наголосила, що потрібно в закладах освіти проводити просвітницьку роботу із батьками в частині виконання ними батьківських обов'язків щодо виховання та дотримання прав дітей, вживати заходів щодо поліпшення превентивно –профілактичної роботи із означеної проблеми, створити належні умови для забезпечення змістовного дозвілля та зайнятості дітей та учнів ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: Rnog | Дата: 06 Березня 2019 | Коментарі (0)

21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави. В Україні це свято існує з 2002 року.

Рідна мова – це мова, яку вперше чує малесеньке дитятко від своєї неньки, якою спілкується , плекає та збагачує протягом життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

У нашій школі цей день відзначали надзвичайно цікаво. Серед здобувачів освіти

5-9 кл. відбувся конкурс «Грамотій», де учні писали диктант,застосовуючи свої набуті  знання з української мови. На високий рівень було оцінено  таку кількість робіт:

5кл.-4 учнів;

... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: Rnog | Дата: 26 Лютого 2019 | Коментарі (0)

 Сьогодні вся Україна відзначає 5-ту річницю розстрілів на Майдані та День Героїв Небесної Сотні.

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в закладі освіти проведено виховні години, бесіди, години спілкування із здобувачами освіти 1-11 класів: «Небесна Сотня у вирій відлетіла», «Майдан душі», «Янголи не вмирають» та інші.

 

Класним керівником 7-А класу Манчак Н.М. проведено відкриту виховну годину «Вони померли, ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: Rnog | Дата: 20 Лютого 2019 | Коментарі (0)

Відповідно до протоколу засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації від 08.02.2019 №8, наказу відділу освіти райдержадміністрації від 08.02.2019 №28, з метою переривання механізму передачі ГРВІ та грипу  з 11 лютого по 15 лютого 2019 року тимчасово призупинено освітній процес у  закладі загальної середньої освіти.

Виконання навчальних програм буде забезпечено шляхом ущільнення навчального матеріалу, об’єднання окремих тем, використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення навчального матеріалу, використання резервних годин навчальної програми.

Переглядів: 47 | Додав: Rnog | Дата: 08 Лютого 2019 | Коментарі (0)

5 лютого  відбудеться  Всеукраїнська акція «STOP_SEXтинг» до  Дня безпечного  Інтернету, який відзначається  в 140 країнах світу, зокрема й в Україні.

У межах акції  Міністерство освіти і науки України разом з Уповноваженим Президента прав дитини Миколою Кулебою закликали вчителів провести урок для учнів 7-11 класів на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

У зв’язку з тим, що в закладі освіти призупинено освітній процес, просимо батьків приєднатися до акції та поговорити з дітьми про різноманітні ризики, до яких призводить надсилання своїх інтимних світлин. Адже, як відомо, те, що потрапляє до Інтернет-мережі, майже неможливо видалити.

Щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують широкий доступ до мережі Інтернет. Одночасно з цим збільшується кі ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: Rnog | Дата: 05 Лютого 2019 | Коментарі (0)

Відповідно до протоколу засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації від 01.02.2019 №3, наказу відділу освіти райдержадміністрації від 01.02.2019 №19, з метою переривання механізму передачі ГРВІ та грипу  з 04 лютого по 08 лютого 2019 року тимчасово призупинено освітній процес у  закладі загальної середньої освіти.

Виконання навчальних програм буде забезпечено шляхом ущільнення навчального матеріалу, об’єднання окремих тем, використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення навчального матеріалу, використання резервних годин навчальної програми.

Переглядів: 32 | Додав: Rnog | Дата: 04 Лютого 2019 | Коментарі (0)

У січні на базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбулася нарада заступників директорів шкіл із виховної роботи з таким порядком денним:

1. Реалізація завдань колегії департаменту освіти і науки з національно-патріотичного виховання учнів (О.Пилипанинець, методист РМК).

2. Профілактика правопорушень, булінгу (Н.Загуменнова, заступник директора Свалявської гімназії).

3. Проект Закону України «Про позашкільну освіту» (Ж.Ярчич, директор БШ).

О.Пилипанинець, методист відділу освіти, наголосила, що у галузі освіти протягом року було забезпечено проведення заходів до Дня Конституції України, Незалежності України, Державного Прапора України, п ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: Rnog | Дата: 25 Січня 2019 | Коментарі (0)

Цьогоріч 22 січня Україна відзначає 100-річчя з дня проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР.

З нагоди цього свята в Свалявській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 проведено виховний захід «Соборна мати України- одна на всіх, як оберіг», яку підготували вчителі історії Товтин Г.П. та Мигович В.М. для учнів 9-10-х класів. Проведений захід сприяв вихованню в учнів національної свідомості, глибокої поваги та любові до Батьківщини, формуванню рис громадянина Української держави та пробудженню інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.

... Читати далі »
Переглядів: 81 | Додав: Rnog | Дата: 22 Січня 2019 | Коментарі (0)

Задля успішного проходження ЗНО Український центр оцінювання якості освіти організовує пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне ЗНО проводитиметься 16 березня 2019 року (українська мова і література) та 23 березня  2019 року (інші предмети, винесені на ЗНО-2019).

Кількість, форми, структура та складність завдань пробного ЗНО з кожного предмета відповідатимуть основному ЗНО.

Отже, тим, хто виявить бажання пройти пробне ЗНО, необхідно з 08 січня до 31 січня 2019 року зареєструватися, дотримуючись усіх вимог, на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua та оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України, уважно перевіривши квитанцію про оплату у частині призначення платежу.

Вартість пробного ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: Rnog | Дата: 03 Січня 2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 34 35 »
Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz