Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 23:29:44
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Проблемне питання: «Формування мовної, соціокультурної компетенції учнів, розвитку духовної особистості, її морально-етичних цінностей, виховання поваги до історії та культури українського народу шляхом використання інноваційного підходу до організації навчально-виховного процесу на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії».

Керівник методичного об'єднання:

Піпак Марія Іванівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії.

Учителі методичного об'єднання суспільно-гуманітарного циклу

1. Піпак Марія Іванівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії.

2. Марфинець Ганна Іванівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист.

3. Пронів Ірина Юріївна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

4. Грабар Ольга Іванівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

5. Синицька Олена Павлівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

6. Попович Віталія Іванівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

7. Сай Оксана Іванівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

8. Цімболинець Юлія Мирославівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст.

9. Софілканич Емма Олодарівна – учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

10. Манчак Ніна Миколаївна – учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії.

11. Владимирова Надія Іванівна – учитель історії та правознавства, спеціаліст другої категорії.

12. Товтин Гретта Павлівна – учитель історії та правознавства, спеціаліст.

13. Мигович Вікторія Михайлівна – учитель історії , спеціаліст.

Тиждень історії

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставу стіннівок і малюнків з теми “Мужність і відвага крізь покоління” учнів 5х-9х класів. Впродовж тижня пройшло багато цікавих та змістовних заходів .Серед них розважальна гра для учнів 5-7х класів,”Історичний турнір” та 6-класів “Подорож у середньовіччя”. Незабутні враження залишаться в учнів 8-10х класів від відеоперегляду документального фільму “Бій під Крутами” та обличчя купюри Богдана Хмельницького. Тиждень історії пройшов під гаслом:”Час летить над нами. Але тінь свою залишив за нашою спиною .Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?”.

   

Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу,

наше світосприймання,наше минуле і нашу надію на майбутнє.

Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять.

Є.Сверстюк   

Цьогоріч у нашій школі вже котрий рік поспіль з 12 по 16 березня проходив Тиждень української літератури , протягом якого вчителі-філологи провели цікаві заходи разом із своїми учнями , вшановуючи пам’ять великого Кобзаря. Уроки – семінари, круглі столи , інтелектуальні ігри, літературні конференції та уроки-презентації  збагатили знання учнів про поетичну та живописну спадщину великого сина України-Тараса Шевченка. Школярі стали активними шукачами цікавинок та фактів про невідоме життя українського генія, переглядаючи документальні фільми та презентації.

Саме цього тижня у школі між учнями 1-11 класів була проведена Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник- 2018». Учасниками стали 88 учнів , які вже вкотре перевіряють свої знання з української мови  та літератури ,історії, виконуючи цікаві завдання , розгадуючи ребуси . Усім бажаємо перемоги!

Цього року в нашій державі відзначають 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського. Він був не тільки педагогом і письменником , а й  публіцистом, кандидатом педагогічних наук. Його творчий  доробок : 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Твори В.Сухомлинського видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн  примірників.  Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу .

У коридорі нашої школи учні можуть ознайомитися із 10 заповідями «Не можна» за В.Сухомлинським , щоб стати ЛЮДИНОЮ і жити гідно.

Виховні години, уроки, презентації, проектна робота проходять під лозунгом «Людина починається з добра». Кожен із учителів намагається виховувати в учнів доброту, повагу, взаєморозуміння, любов. У сучасному світі це стало великою необхідністю, щоб подолати егоїзм, байдужість та жорстокість.

Так у 3-А класі був проведений урок на тему «Хай світом править добро» (вчитель української мови і літератури Піпак М.І.). Учні знайомилися  з оповіданнями  В.Сухомлинського, аналізували  вчинки головних героїв, робили висновки про те, що потрібно змінити у своєму характері та поведінці. В кінці уроку кожен учень написав свої добрі справи, які він зробив. На їх обличчі були усмішки, бо кожен із них творить добро для своїх батьків та друзів, домашніх улюбленців.

У 7-А класі Піпак М.І. провела урок української літератури «Людина починається з добра». Учні підготували реферати, повідомляючи цікаві факти із життя великого педагога. Було зачитано багато цитат, які переконують нас у тому ,що В.Сухомлинський тонко розумів дитячу душу і своє серце цілком віддав дітям.

18 жовтня в закладі освіти відзначали Європейський день боротьби з торгівлею людьми . У цей день для учнів 9-10 класів учителем правознавства Юраш А. С. було проведений урок – лекція на тему «Вони не знали , що опиняться у клітці» .Практичним психологом школи Реблян Н. В. було організовано перегляд фільму на відповідну тематику.

Осіння пора ще досі радує нас теплом. Цими днями з 05-09 листопада відзначали Тиждень української писемності та мови. Кожен учитель-філолог творчо підійшов до розробки свого уроку. Піпак М.І. провела урок у 7-А класі на тему «НЕ з дієсловами» (Мова-талісман людини і нації).

Грабар О.І. – урок у 5-А класі на тему «Спільнокореневі слова й форми слова». Попович В.І. – урок у 9-Б класі на тему «Складнопідрядне речення, його будова і засоби зв’язку в ньому» (Бринить ,співає наша мова).

Марфинець Г.І. – урок у 8-В класі на тему «Другорядні члени речення»( Я несу в майбутнє невгасиму мову, слово незабутнє…).

Цімболинець Ю.М.- урок у  9-Б класі на тему «Складнопідрядне речення, його будова і засоби зв’язку в ньому» (Мова єднає всіх).

Пронів І.Ю.- урок у 8-Б класі на тему «Обставина»(Мово рідна, слово рідне…).

Сай О.І.- урок у 6-В класі на тему «Правопис складних слів  разом і через дефіс».

Синицька О.П. – урок у 7-Б класі на тему « Безособові дієслова».

9 листопада відбулося урочисте відкриття І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра  Яцика, яке підготувала Грабар О.І. разом із своїми учнями 5-Б класу.

Найкращими юними мовознавцями є:

3 клас-Русин Кароліна;

4 клас-Парій Дарія;

5 клас-Скіба Юліана;

6 клас-Попик Марія;

7 клас-Парій Ольга

8 клас-Скіба Катерина;

9 клас-Завадська Діана;

10 клас-Альберт Габріелла

11 клас-Плоскіна Іванна.

Учні проявили неабиякі художні здібності, малюючи стіннівки до Тижня писемності.

Бажаємо всім міцного здоров’я, духовного збагачення та  творчого натхнення!

Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада все українство відзначає День української писемності та мови. Започатковано це свято на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

У День української писемності за традицією відбувається Всеукраїнський диктант національної  єдності, який започатковано 18 років тому як спосіб об’єднатися навколо слова.

  • 10-11 класів закладу освіти долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Це добра нагода показати, що ми українці і любимо нашу рідну мову та оберігаємо її.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це не перевірка знань рідної мови, не хизування здобутою високою оцінкою. Це незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш, і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією!

Найбільш впевненими у своїх силах, як виявилося, були учні 11 класу: Костишин Анастасія, Рипкович Едіта, Чанда Андрій.

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz