Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Середа, 01 Квітня 2020, 11:22:25
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:
Rnog

Шкільна бібліотека

Бібліотека Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 нараховує 682 читачів, зокрема учнів - 611, учителів - 71. У бібліотеці працює завідуюча бібліотекою Перчак У.М.
 
 

 

З 01 по 31 жовтня 2019 року розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» . У рамках місячника вчитель трудового навчання Головнич Т.В. та бібліотекар школи Перчак У.М. провели з учнями 5-их класів інтерактивний кардмейкінг «Книга – це найбільший скарб людини».

 

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

З 01 по 31 жовтня 2016 року пройшов третій Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.У плані місячника відбулося багато цікавих заходів. Відкриття місячника шкільних бібліотек розпочалося з книжкової – ілюстративної виставки «Її велич українська книга». Протягом місячника було оформлено також інші тематичні книжкові виставки: «Сам на сам з новою книгою», «Що читали мої батьки», «Нові надходження до бібліотеки».

З 03 по 14 жовтня проводився конкурс малюнків на тему «Ми читаємо і малюємо». У конкурсі приймали участь учні 1-5 класів. Малюнки виконувались олівцями, фарбами. Кожен зобразив свого героя у своєму баченні.

Любов до читання складається з гарної, корисної книги, читацьких здібностей, інтелекту, творчої уяви і саме творчості. Саме з цією метою проводився літературний конкурс «Моя історія про книгу і читання» де учні змогли розповісти про свою улюблену книгу, улюбленого героя.

Участь у конкурсі прийняли учні 5-8 класів. Переможцями серед учнів 5 класів стали Клименко Катерина, Андреєв Єгор, Дьердь Еліна, серед учнів 6 класів — Фішер Клара, Кучінка Христина, Курчак Агнеса, Скіба Катерина, Білоус Емілія, Тоба Христина, Чанда Мирослава, серед учнів 8 класу — Перчак Роман та Седов Роман.

В рамках місячника шкільних бібліотек в школі проводилася акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом». Акція проходила в цілях виховання бережливого ставлення до книги як до джерела знань, підвищення престижу читаючого суспільства. Вона спрямована на те, щоб поповнити фонди літературою для наших читачів. Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі і всі подаровані книги будуть знову і знову радувати читачів!

З метою залучити до читання в бібліотеці дітей, які мало читають, сприяти формуванню стійкого інтересу до читання, вивчити читацькі інтереси користувачів, створити умови для підвищення пізнавальної активності учнів, розвитку їх творчих здібностей протягом місячника проводилося моніторингове дослідження “Що читають старшокласники”, а також бліцопитування “Твоя улюблена книга”. Адже неможливо формувати інтерес до книги без знан­ня індивідуальних потреб дитини.

Під час моніторингу та бліцопитування ми намагалися зрозуміти, які книги подобаються, яке місце книга займає у житті дитини. В результаті чого було виявлено, що діти читають нерегулярно, неохоче, частіше за вимогою вчителів (це в першу чергу стосуєтья старшокласників). Інтерес у читанні зосереджений на певному колі тем — це художня література шкільної програми, та твори для написання рефератів та повідомлень. Жанрові уподобання учнів стали більш різноманітними: більше читають книги про тварин, війну, добро та зло,історичної тематики.

З 24 по 31 жовтня було організовано перегляд буктрейлерів на твори сучасної української художньої літератури. Адже вони привертають увагу читача до сюжету книги. Їх мета — досягти того, щоб після перегляду ролика потенційний читач захотів дізнатися, з чого історія починається і чим закінчується. Буктрейлери передають настрій книги, роблять акцент на емоціях. Вони зосереджують увагу на розкритті незвичайної ідеї твору, на світогляді автора і на цікавих думках, які він хоче донести до читача, на смисловому наповненні книги.

Усі заходи, які були проведені в рамках Місячника книги, сприяли активізації творчої діяльності дітей, їх духовному та емоційному збагаченню, сприяли вихованню любові докниги. Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек виправдало сподівання, думаємо, що досягнуте основне завдання місячника – залучити молодь до читання, домогтися, щоби друковане слово, книга, газета, журнал, стали її постійною потребою, книга стала її другом, порадником, учителем.

Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя

Найцінніше, що має людина – це здоров’я! Та воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя.

Здоров’я - це безцінний дар,що дає людині природа! З 02 по 31 жовтня в Свалявській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» Місячник розпочався тематичною виставкою, яку було оформлено у фойє школи, де презентувалися книги та журнали, що популяризують здоровий спосіб життя.

З 02 по 13 жовтня проходив конкурс на кращу стінгазету: «Я обираю здоров’я», «Здоров’я сьогодні і на все життя». Де учні нашої школи проявили свої творчі здібності та фантазію

З 02 по 13 жовтня проводився конкурс малюнків на тему «Я обираю здоров’я, і «Здоров’я сьогодні і на все життя». У конкурсі приймали участь учні 2-5 класів. Малюнки виконувались олівцями та фарбами.

Здоров’я - це одна з головних умов досягнення успіху в житті. Бережіть його з молодих літ, зміцнюйте й примножуйте його.Не витрачайте цей безцінний скарб, дарований природою.Пам»ятайте, що ваше здоров»я у ваших руках .

БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz