Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Четвер, 19 Вересня 2019, 19:15:24
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Нова українська школа

Я люблю свою країну
Я люблю свою країну. Презентація
Методичні рекомендації щодо викладання в початковій школі у 2018/2019 навчальному році
Пpo затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі
Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі
Організація освітньої діяльності в 1-х класах закладів загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році здійснюється відповідно до...
Про адаптаційний період НУШ
Порадник для вчителя
Підготовки вчителя НУШ
Орiєнтацiя НУШ на захiднi моделi
Створення умов НУШ
Реєстрація на онлайн-курс для вчителів початкової школи
9 змiн, запропонованих Мiносвiти України
10 ключових компетентностей нової української школи
Ключовi компетентностi учнiв початкових класiв
Навчально-методичне забезпечення
Це дiти поколiння Альфа
Звіт про проведення заняття з елементами тренінгу
Презентація "Нова школа"
Презентація "Орієнтація НУШ на західні моделі"
Презентація "Підготовки вчителя Нової української школи"

Танграм - це неймовірна математична головоломка, яка складається з семи гральних пласких геометричних фігур, які називають танами, що складаються у різні форми. На уроці "Я досліджую світ" учні 1-Б класу створювали за допомогою танів сніжинку та ялинку. Цей вид роботи є чудовим способом для тренування розвитку логічного мислення фантазії та уяв. 

Тема 14 тижня "Я дослідник, я дослідниця". Протягом тижня учні 1-А класу досліджували властивості повітря, доводили що повітря рухаться, прозоре, не має кольору і запаху. А також утворювали повітряну "подушку" з поліетиленового мішечка. Хлопці і дівчата 1-А з нетерпінням чекали Миколая, вони виготовляли "Чобіток побажань".

Лялька - мотанка

Учні 1-Б класу з Пичкар К.І. виготовляли ляльки-мотанки. Вчитель ознайомила учнів з різними прийомами роботи з нитками та тканиною. Навчила виготовляти іграшки за допомогою дерев'яних ложок, розвивала увагу, творчі здібності, охайність. Виховувала в них самостійність під час роботи, посидючість, любов до праці.

Підсумки тематичного тижня "Я і мої можливості" учнів 1-А класу з допомогою Лізанець М.М. першокласники навчилися виготовляти ляльку-мотанку.

Напередодні зимових свят Мар'яна Михайлівна вчила учнів виготовляти новорічну аплікацію "Сипле сніг, сипле сніг". Цей тиждень пройшов надзвичайно цікаво.

LEGO технології на уроках – це важливий елемент освітнього процесу, який допомагає дитині розвивати розумові та фізичні здібності: увагу, пам'ять, мову, дрібну моторику рук; знайомлять зі складом чисел, вчать орієнтуватися в просторі й на площині.

1-В клас (учитель Гріцу Світлана Іванівна)

Основним завданням у роботі з LEGO технологіями для вчителя 1-Б класу Пичкар Клари Іштванівни є розвиток у дітей когнітивного мислення, побудова логічних ланцюжків. Прикладом є модель фантастичної істоти, на побудову якої виділяється 10 хвилин.

Ранкові зустрічі.

Ранкова зустріч "У колі вірних друзів" 1-В класу.

Вітання

Другу руку простягни,

Посмішку усім пошли.

Добрий ранок!

Добрий день!

Нашу зустріч розпочнем!

Ранкова зустріч "Все починається з добра" 1-Б класу.

Учителька Пічкар К.І. виховувала в першокласників почуття людської гідності, бажання робити добрі справи, говорити один одному компліменти.

Ранкова зустріч "Хвилинки-цікавинки про тварин" 1-А класу.

Мета цієї ранкового кола - поглибити знання учнів про тварин, формувати вміння висловлювати свої думки та уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування.

На п’ятому тижні навчання, учні 1-А класу разом з класним керівником Лізанець М.М. створювали лепбук на тему «Золота осінь».

Ця робота формує вміння сприймати красу осінньої природи, милуватися нею, висловлювати власні враження та судження. В здобувачів освіти формуються навички дослідницької діяльності, вони вчаться кваліфікувати, узагальнювати набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.

Ми – українці, велика родина,

Кожен із нас – то є брат і сестра.

Наша сім’я – неподільна, єдина,

Повна надії, любові й добра.

На шостому тижні навчання, який був спрямований на вивчення теми «Батьківщина», учні 1-Б класу разом з класним керівником Пичкар К.І. створили лепбук «Я люблю Україну». Ця робота формувала у здобувачів освіти ціннісне ставлення до Батьківщини, розвивала почуття національної свідомості та громадської активності, виховувала патріота, який знає і поважає традиції свого народу. Школярі мали можливість ознайомитися з національними символами України: квітами, птахами, кущами.

 

А хто такий справжній мандрівник, і як ним стати? Що цікавого є у світі та чи обов'язково їхати у далекі країни, щоб побачити щось  неймовірне? Саме цим питанням присвячений вісімнадцятий навчальний тиждень учнів 1-Б класу. 

Учні навчилися планувати власну мандрівку, збирати наплічник для подорожі, пояснювати, які речі необхідно взяти з собою в мандрівку. А також вміють висловлювати свої емоції, почуття, переживання, проводити найпростіші дослідження за інструкцією, робити висновки, описувати негативні наслідки засмічення природи.

 

 

 

Ось і закінчився 18 тиждень навчання. Учні 1-А класу збирали різні матеріали протягом цих днів та виготовили лепбук на тему «Я – мандрівник». Мета цієї роботи – розширювати пізнавальні інтереси дітей, ознайомити їх з різноманітними засобами пересування,  явищами природи, дати уявлення про красу нашої планети; розвивати у дітей інтерес до природничо-наукових знань. Мандрівки наших учнів по Україні завершилися дуже цікаво та весело.

Лізанець М.М.

 

Розпочався 19 тиждень навчання, який присвячений темі «Ми – дослідники. Ми – винахідники». Гріцу  Світлана Іванівна з учнями 1-В класу проводили дослідження-спостереження (Що відбувається? Які зміни? Причини виникнення) умов проростання квасолі. Цей дослід дасть можливість побачити, які зміни відбуваються з насіниною в той час, коли вона ще тільки готується проростати, скільки часу мине з моменту замочування насіння до моменту його проростання, що перше появиться з насінини, в якій послідовності із насінини будуть з'являтися різні органи рослин. Свої спостереження за ростом насінини учні будуть записували протягом двох тижнів в щоденник вражень.

 

Також проведено дослід з водою, під час якого вони бачили, як можна змінити густину води.

Кольоровий тиждень

З 4 по 7 березня в закладі освіти проводився Тиждень початкової школи. Цього року вчителі провели його максимально креативно. Кожен день був присвячений певному кольору та всім, що з ним пов’язано.

Учні 1-А та 1-Б класів також долучилися до проведення кольорового тижня. Вони виготовляли стіннівки, брали участь в різних конкурсах. Незмінним атрибутом кожного дня була відповідна кольорова повітряна кулька.

Тиждень «Рослини і тварини»

Цей тиждень здобувачі освіти вивчали тему «Рослини і тварини». Учні 1-А класу робили аплікацію «Кучерявий баранець» та «Сонечко». Також варта уваги групова робота «У царстві тварин».

Учні 1-Б класу виготовляли квіти із паперу, повторювали будову рослини та готували розповіді про лікарські рослини.

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz