Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 22:52:08
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Національно-патріотичне виховання

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Це свято, яке символізує неподільність нашої держави та усвідомлення того, що в єдності – сила.

Для кожного з нас найкраще відзначення Дня Соборності – це підтримка один одного та відчуття відповідальності за захист нашої держави.

 

Відповідно до річного плану роботи школи, в знак шани та об’єднання  українських земель в закладі  проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України.

 Освітній процес  розпочато членами активу учнівського самоврядування «Лідер», які провели інформаційну лінійку «Моя єдина Україна». Директор школи Файт Т.В. привітала учнів та педагогів: «Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.  Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності».

Учні 6-7 класів під керівництвом заступника директора Суран М.А.,  педагога-організатора Сегеді Г.І та членів волонтерського загону «Помагай» долучилися до акції «Живий ланцюг єдності».

Учителі історії Владимирова Н.І., Юраш А.С. на уроках обговорювали питання, пов'язані з подіями та фактами щодо Соборності України, під час яких учні виступали з доповідями на теми: «Історія української державності», «Політична діяльність лідерів УНР та ЗУНР». Також переглядали документальні фільми «Акт злуки: відтворення історичної правди», «20 років до мрії». Бібліотекарем школи Перчак У.М. підготовлено тематичну виставку «Україна понад усе».

Бережімо як найвищу цінність - єдність України.

 

23-24 листопада в навчальному закладі було проведено ряд заходів, присвячених пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій.

Тематична виставка "Засвіти свічку"

 

Конкурс малюнків серед учнів 5-х класів "Україна пам'ятає"

Урок історії проведений вчителями Юраш А.С. "Сторінки історії Голодомору", Владимировою Н.І. "Закон п'яти колосків"

Виховна година проведена класним керівником 9-Б класу Хмарою Е.Й. 

 

Учні школи ознайомилися з трагічним минулим нашого народу. Уроки та виховні години запам'ятовуються усім, завдяки емоціям смутку і співпереживання, які вчулися у кожному слові.

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

Так, 21 листопада в школі педагогом-організатором Сегеді Г.І та членами учнівського самоврядування «Лідер» був проведений виховний захід «Нескорена та незламна Україна» для учнів 7-8 класів. Класні керівники провели тематичні години «Майдан: історія сьогодення», «Революція Гідності» та ін.

Педагогічна рада на тему «Багатовекторність Концепції  національно-патріотичного виховання учнівської молоді як фактор розвитку національної свідомості»

            Заступник директора з навчально-виховної роботи Суран М.А. окреслила  головне завдання у вихованні особистості: різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання в продовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадської активності. Завдання педколективу виховувати у молодого покоління не лише відповідальність за себе, а й за розвиток і добробут країни  та всього людства, впроваджуючи у навчально-виховний процес ключові компетентності нової української школи.

            У обговорені доповіді взяли учитель початкових класів Шаламай Я.Ф., керівник методоб’єднання класних керівників 5-11-х класів Соломко Н.М, вчитель історії Владимирова Н.І.

 

Патріотизм не закладений в генах, він явище соціальне по своїй природі і тому не успадковується, а формується. Патріотизму не вчать, його виховують.

 

День знань "Щоб у серці жила Батьківщина: 25 років незалежності України" 

 

Миру в Україні - бути!

Миру хочуть добрі люди

І дорослі, і малі

Прагнуть миру на Землі.

Такими словами 21 вересня розпочався виховний захід у 6-А класі, приурочений Всесвітньому Дню миру. Сьогодні ми знову звертаємося до вічної теми - теми дружби і любові, злагоди і миру поміж людьми.  Учні підготували макети голубів, на яких написали своє уявлення про мир.

Трагедія Бабиного Яру в серці українського народу

Сьогодні Україна вшановує 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру на державному рівні, одну із трагічних сторінок історії Голокосту в Україні – масового вбивства євреїв 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру в Києві.

На виконання Указу Президента України від 12.08.2015 року № 471 «Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» в навчальному закладі були проведені заходи, метою яких стало виховання історичної пам’яті в учнів, формування почуття патріотизму і любові рідної землі задля єднання народу. Зокрема 5-7 класах були проведені тематичні виховні години «Історія трагедії Бабиного Яру». Для учнів 8-9 класів був організований круглий стіл з питання «Трагедія голокосту – найтяжчий злочин проти людства», 10-11 класів – «Бабин Яр – символ вічної скорботи», «Причини масового знищення населення у роки війни». Також учні 8-9 класів переглянули фільм «Діти урвища»

У 6-Б класі пройшов урок пам'яті "Трагедія Бабиного Яру - в серці українського народу" Ми маємо пам'ятати Бабин Яр для того, щоб така трагедія не повторилася. Це урок на майбутнє, як зберегти мир і зупинити насильство.

Козацькому роду нема переводу

Улюблена  Богом перлина,

Для всіх українців одна .

Козацька моя Україна -

Хлібів золотих сторона.

У нашій школі була проведена виховна година «Козацькому роду нема переводу», участь у якій взяли  учні 8 класів та їх класні керівники  (8-А - Піпак М. І., 8-Б - Хмара Е. Й.,  8-В- Соломко Н. М., 8-Г - Попович В. І.). Захід приурочили Дню захисника України. Учасники перегорнули одну із сторінок нашого славного минулого, бо кожен із нас нерозривно пов’язаний з історією народу. Знання родоводу, історичних надбань предків необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій у сучасному нашому житті. У сьогоденні нашими захисниками миру та спокою рідної України є воїни АТО, які є предками звитяжних козаків. Учні підготували цікаві історичні факти становлення українського війська : запорозькі козаки, воїни УПА, Січові Стрільці, воїни АТО.

                Шануймо себе і свою гідність - будемо шановані іншими !

"Хай живе козацька слава, процвіта наша держава"

Під таким гаслом вчитель історії Владимирова Н.І. провела усний журнал для учнів 5-их класів. Перегортуючи сторінку за сторінкою учні мали можливість познайомитися з історією виникнення козацтва, атрибутами, правами та обов'язками козаків Запоріжської Січі. Адже це про них Гоголь писав: "Ось вона Січ! Ось те гніздо звідки вилітають горді й дужі орли. Ось звідки розвивається воля й козацтво на всю Україну."

До Дня захистника України

З метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захистників територіальної цілістності України, зміцненню патріотичного духу учнів з 7 по 14 жовтня було проведено конкурс учнівських робіт з образотворчого мистецтва. Переможці конкурсу: Тоба Христина, Бобаль Еріка учні 6-В класу вчитель Івашкович В.В.

17 жовтня серед учнів 2-4-их класів проведено конкурс малюнка на асфальті "Наш пошук і творчість - тобі Україно"

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz