Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 23:28:20
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Методичне об'єднання вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня

                            

                       

        

Керівник шкільного методичного об'єднання
                      
Шаламай  Ярина  Федорівна
Члени шкільного методичного об'єднання:
Яковченко  Марія  Йосипівна
                                                  
Галавін  Наталія  Михайлівна
                             
Мелеш  Маріанна  Омелянівна
                               
Лізанець  Мар'яна  Михайлівна
                             
Козар  Маріанна Михайлівна
Попович  Вікторія  Георгіївна
                               
Русин Надія  Петрівна
                              
Гріцу  Світлана  Іванівна
                          

Биковська  Оксана  Іванівна

               

Пичкар Клара  Іштванівна
                 
Плоскіна  Марина  Олександрівна
                     
Шпортень  Людмила  Вікторівна
                 
Макар  Аліна  Василівна
                
Попович  Надія  Іванівна
                  
Мигович  Вікторія  Антонівна
                 
Дорош  Діана  Петрівна
              

 


Методичне об'єднання ставить такі основні завдання
на 2019- 2020 навчальний рік:

1. Підвищуючи науково-методичну підготовку, удосконалюючи педагогічну майстерність, враховуючи індивідуальні здібності та нахили учнів, тісніше пов’язувати вивчення рідної мови, математики та інших предметів з розвитком мовленнєвих і пізнавальних умінь та формування національної самобутності і духовності школярів, виховання учня - творця відповідно до потреб та запитів суспільства.

2. Роботу МО спрямувати на всебічний розвиток юної особистості, вдосконалювати методичну культуру кожного педагога, використання його потенційних творчих можливостей, інноваційної діяльності.

3. Систематично знайомитись і впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.

4. Працювати над розвитком в учнів самостійного критичного та креативного мислення, здійснювати індивідуальний підхід до юної особистості, інтерактивного здобування знань.

5. Проводити систематично індивідуальну роботу з обдарованими учнями.

6. Створити банк даних обдарованих учнів.

7. Сприяти виробленню в учнів правильного каліграфічного письма.

8. Поповнювати „банк ідей” педагогічної творчості вчителів.

9. Всебічно розвивати юну особистість.

10. Розкривати творчі здібності учнів початкових класів.

11. Проводити предметні тижні, шкільні олімпіади з математики, рідної мови.

                         

Проблемне питання вчителів початкових класів

на 2019-2020 навчальний рік

«Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».

                                   

 

Жовтень 2019р.

08.10.2019р.

Шаламай Яриною Федорівною було проведено відкритий урок з української мови у 3-В класі за темою «Закріплення знань про головні та другорядні члени речення. Встановлення зв’язку слів у реченнях.» Учні на уроці вчилися встановлювати зв’язок слів у реченні за допомогою питань, закріплювали вміння визначати головні та другорядні члени речення. Було проведено багато вправ з метою розвитку зв’язного мовлення в учнів. На уроці доречно були використані словесні, наочні та практичні методи. Вчителька працювала над розв’язуванням завдань всебічного гармонійного розвитку особистості. Емоційна атмосфера класу була позитивна. Всі учні були зацікавлені матеріалом, активні і дисциплінова

                           

                              

 23.10.2019р

Яковченко Марія Йосипівна у 4-Б класі провела відкриту виховну годину : «Місто моє – гордість моя». Метою заходу було розширити знання дітей про рідне місто, історію його виникнення, походження назви, символи міста; виховувати почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. Учні розповідали про історію краю, співали пісні і танцювали.

              

                                

       

25.10.2019р

Добра пора року – осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні. Саме в цю пору року за модельною програмою Нової Української Школи учні 1-А класу ( вчитель Макар Аліна Василівна), 1 – Б класу (вчитель Русин Надія Петрівна) та 1-В класу (вчитель Попович Надія Іванівна) вивчали тему тижня «Ми – підприємливі», результатом якої став вперше організований в Свалявській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 благодійний осінній ярмарок «Твори добро!» Від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітні смаколики. Всі товари приготовлені вдома, акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані – готові до вживання, аби відразу можна було розставити усі страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам. Торгувати допомагали батьки.  Проведене свято принесло всім хороший настрій, об’єднало зусилля батьків, учнів, вчителів, батьків та громадськість.

                             

                              

Листопад 2019р.

04.11.2019р.

Плоскіною Мариною Олександрівною було проведено відкритий урок з літературного читання у 3-А класі за темою «Сонце – джерело світла, а книга – знань. Дмитро Павличко «Соняшник». Метою вчителя було ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Дмитра Павличка, формувати навички свідомого і виразного читання віршованих творів, вчити правильно інтонувати речення, різні за інтонацією та метою висловлювання, розвивати творчу уяву, кмітливість. Для досягнення мети вчителька застосувала різні форми і методи навчання. Вона весь час намагалася підтримати бадьорість і діловий настрій дітей, створюючи емоційний фон для активної розумової діяльності.

                                           

                       

13.11.2019р.

«Який він сучасний вчитель?» на таку тему практичний психолог Реблян Надія Володимирівна провела семінар – тренінг з вчителями початкової школи. Головна мета тренінгу: ознайомити вчителів з особливостями поведінки та сприйняттям інформації сучасними дітьми, усвідомлення педагогами свого творчого потенціалу, навчити методам розвитку креативного мислення. Були проведені цікаві види діяльності: вправа- привітання, вправа – асоціація «Подорож казкою», гра – фантазія та інші. Визначна особливість семінарів-тренінгів – практична спрямованість. На цьому семінарі вчителі отримали не тільки системні знання, а й практичні навички.

                

                                               

19.11.2019р.

Надзвичайно приємно, коли колеги підтримують в роботі, цікавляться реформами НУШ, роблять приємне та цікаве для діток. Саме такою є Яковченко Мар'яна Йосипівна, яка разом зі своїм 4-Б в рамках модельного 10 тижня "Театр" підготувала для учнів 1-х класів виставу «Лісова пригода». Юні актори вдало передали емоції головних героїв та головну мету вистави-завжди роби добро, будь ввічливим, справжнім другом, бо лише справжні друзі- це острівець спокою та підтримки для людини.

                                

                 

21.11.2019р.

З метою формування в учнів початкових класів розуміння поняття дружби, товаришування та приятельства, вихователь Шпортень Людмила Вікторівна провела відкриту виховну годину з учнями 4-Б,В класів за темою ««Що таке дружба і вміння дружити». Учні вчилися визначати позитивні риси справжнього друга, працювали над долоньками дружби, писали один одному листи та разом створили «Дерево дружби».

                                     

                 

24.10.2019 р. та 23.11.2019 р.

Було проведено Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (І і ІІ етапи) . У І етапі конкурсу взяли участь учні треті і четвертих класів

                

Переможці І етапу конкурсу: учениця 3-В класу Ряшко Альона (вчитель Шаламай Я.Ф.) та учень 4-А класу Чигищев Василь (вчитель Мелеш М.О.)

У ІІ етапі конкурсу учениця 3-В класу Ряшко Альона (вчитель Шаламай Я.Ф.) отримала ІІ місце, учень 4-А класу Чигищев Василь (вчитель Мелеш М.О.) – ІІІ місце.

Грудень 2019р.

12.12.2019р.

Макар Аліною Василівною було проведено відкритий урок з предмету "Я досліджую світ" у 1-А класі за темою «Чому Земля особлива планета?.» Учні на уроці отримали поняття про планету Сонячної системи - Землю, ознайомилися з розмірами, формою.Вчителька цікаво пояснила школярам, як змінюються пори року, день і ніч. Учні на уроці вчилися аналізувати і знаходити шляхи розв’язання проблеми, що розглядалася, . Емоційна атмосфера класу була позитивна.

                   

                      

18.12.2019р.

18 грудня 2019 року класний керівник 3-Б класу Галавін Наталія Михайлівна провела вікторину з учнями на тему: «Доброта Миколая». Під час уроку учні демонстрували творчі здібності, брали активну участь у різних конкурсах та вікторинах, дізналися багато цікавого про Святого Миколая, збагатили свої знання. Усі гравці з захопленням відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворд, виготовили стіннівки до теми.

А 19.12.2019 учні 3-Б класу влаштували святковий концерт для другокласників школи, привітали вчителів, батьків зі святом.

          

              

 

19.12.2019

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. От і у 1-Б клас (класний керівник Русин Надія Петрівна) Він завітав і створив радісний святковий настрій. Виростають діти — і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

         

                             

19.12.2019

Мигович Вікторія Антонівна з учнями 4-их класів провела свято «День Святого Миколая» . Воно було побудоване на атмосфері доброти, милосердя. Учні виконували пісні, сценки, розповідали вірші. Але саме головне, діти зрозуміли головну істинну цього свята -  роби добро і воно тобі повернеться сторицею.

 

               

24.12.2019р.

Нова Українська Школа передбачає різноманітні форми роботи з дітьми, які сприяють організації дітей, виховання допитливості та дисципліни. Однією з таких форм є квест. Учні 1 –А класу, під керівництвом Макар Аліни Василівни, поринули в захоплюючу квест-гру «Пошук подарунків Діда Мороза». На їхньому шляху були різні перешкоди, де вони повинні були показати, що школярі згуртовані , разом можуть досягнути будь-якої вершини , перемогти у будь-якому змаганні. Квест проходив у різних класах третього поверху. Першокласники повинні були знайти підказку по якій вони б змогли потрапити у приміщення, де на них чекали цікаві завдання, такі як: назбирай якомога більше снігу;знайди 10 відмінностей та інші.І під кінець приємним сюрпризом для школярів були смачні подарунки від Діда Мороза.

            

        

           

26.12.2019р. відбулося свято «Новорічний карнавал» для учнів 3-А,Б,В класів ( класні керівники Галавін Наталія Михайлівна, Плоскіна Марина Олександрівна, Шаламай Ярина Федорівна). Діти продемонстрували батькам та присутнім свої таланти. Щирі привітання, запальні танці, інсценізація казки, нові сучасні пісні створили казкову атмосферу. На завершення свята аніматор розважав школярів цікавими конкурсами та рухливими іграми. Діти отримали багато незабутніх воажень та позитивних емоцій.

        

    
                                    

27.12.2019р. в 2-А класі ( класний керівник Лізанець Мар'яна Михайлівна) було проведено свято на тему «Новорічний карнавал». Учні були одягнені у святкові костюми: лисички, сороки, вовка, ведмедя, Білосніжки, гномиків. Сніжинки подарували гостям веселий танець, а Баба Яга загадувала учням цікаві загадки. Емоційна атмосфера класу була позитивна.

 

                        

 

27.12.2019р.

Ось минуло вже цілих 100 днів шкільного життя учнів 1-В класу Нової української школи. Перші 100 днів нового, веселого, пізнавального шкільного життя. Діти з великою радістю провели цей день, який перетворився на маленьке, але важливе для них родинне свято, де вони співали пісні, розказували про свої успіхи та маленькі труднощі. До свята підготувалися і батьки, адже вони брали участь у конкурсах «Збери дитину до школи», «Правдивий тато». В кінці учні та батьки написали побажання в «Капсулу часу», яку вчителька Попович Надія  Іванівна відкриє в 4 класі.

 

                             

27.12.2019р.

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року учні 2 – Б класу разом із класним керівником Пичкар Кларою Іштванівною підготували казкову, костюмовану постановку «Зимова феєрія», де під музичний супровід відбувались фіантастичні дійства. Тут були казкові звірі, розбійники, Попелюшка, Фея, Баба Яга…. Завдяки вдало підібраним костюмам, учні поринули у атмосферу свята, веселих конкурсів та отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Всі гості уважно спостерігали за чудовою грою учнів. По закінченню свята для учнів була організована Новорічна дискотека.Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні 2 – Б класу зустріли новий 2020 рік.

 

                              

 

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz