Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 21:39:20
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Методичне об'єднання вчителів фізико-математичного циклу

Проблемне питання: «Застосування інтерактивних технологій на уроках математики та фізики».

Керівник методичного об'єднання:

Бакош Катерина Дюловна, вчитель математики, старший учитель.

1. Вайдич Надія Василівна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

2. Вайдич Антонін Іванович – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

3. Гелетій Марія Петрівна –  учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

4. Куля Магдалина Йосипівна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

5. Соломко Наталія Михайлівна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

6. Бакош Катерина Дюловна – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

7. Хмара Ельвіра Йосипівна – учитель фізики, астрономії та інформатики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

8. Хмара Мирослав Миколайович - учитель фізики та інформатики, спеціаліст першої категорії.

9. Ковальчук Вікторія Петрівна - учитель інформатики, бакалавр.

10. Калабішка Василь Юрійович – учитель інформатики та математики, спеціаліст.

11. Федорянич Марія Василівна – учитель інформатики та математики, спеціаліст.

12. Русин Михайло Євгенович – учитель інформатики, спеціаліст.

Методоб´єднання вчителів фізико-математичного циклу складається з 10 чоловік. Проблемне питання методоб´єднання: Застосування інтерактивних технологій на уроках математики та фізики. На протязі 2016-2017 навчального року відбулося 5 засідань методоб´єднання. У цьому  році атестувалося двоє вчителів:  Хмара Е.Й., яка підтвердила спеціаліст вищої категорії та звання учитель-методист та Хмара М.М., якому присвоєно спеціаліст першої категорії.

Протягом року дали відкриті уроки: Хмара Е.Й. з інформатики на тему «Текстовий процесор» у 9 класі, Хмара М.М. з фізики на тему «Джерела струму» у 8 класі, Вайдич Н.В. з алгебри на тему «Перетворення функцій» у 9 класі та Соломко Н.М. з алгебри на тему «Квадратні рівняння» у 8 класі.

Вчителями інформатики було проведено годину коду та День безпечного інтернету.

З  17  по 21 жовтня у школі проходив тиждень математики та фізики. Вчителями було проведено багато позакласних заходів: так вчитель Хмара Е.Й. провела захист проектів  «Видатні українські вчені фізики»;  Хмара М.М. – позакласний захід «Цікаві досліди з фізики» ( 6-В); Вайдич Н.В. – математичні змагання «Геометрична показуха» (7-А) та презентацію «Вишиванка і математика» (9-Б і 10); Вайдич А.І. – гру «Щасливий випадок» (6-А); Соломко Н.М. – математичний КВК між учнями 8–А та 8–Б класів; Куля М.Й. – позакласний захід «Математичний бій» (5-В); Бакош К.Д. – вікторину «Математичний Олімп» (7-В), математичні змагання «Скарби країни Всезнайленд» (6-Б), конкурс «Цікава математика» (5-Б),презентацію «Українські вчені математики» та «Цікаві факти з життя відомих математиків» (9-А); Цімболинець Р.Ф. та Федорянич М.В. – брейн – ринг «Знавці інформатики» (6-В); Калабішка В.В. – брейн – ринг «Юні інформатики» (9-Б).

Протягом року учні школи брали участь у шкільних та районних олімпіадах. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики, астрономії та інформаційних технологій учні нашої школи одержали одне І місце з математики, три І з інформаційних технологій, три ІІ з фізики, одне ІІ з інформатики, два ІІ з інформаційних технологій, одне ІІ з астрономії, одне ІІІ з математики і одне ІІІ з фізики, разом  13 призових місць.

Вчитель інформатики та фізики Хмара М.М. брав участь  у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Інформатика» та є його лауреатом.

  • Вчителями ШМО було проведено міжнародні  конкурси. З інформатики «Бобер», в якому взяло участь  33 учнів школи та одержали:
  • Відмінний сертифікат – 5
  • Добрий сертифікат – 12
  • Сертифікат учасника – 16

 Координатор Хмара Е.Й.

  З математики «Кенгуру», в якому взяло участь  74 учнів школи та одержали:

  • Відмінний результат – 4
  • Добрий результат – 48
  • Сертифікат учасника – 22
  • Координатор:  Соломко Н.М.

У наступному навчальному році ШМО просить дирекцію школи перенести термін проведення тижня математики та фізики на квітень місяць.

103 учні навчального закладу братимуть участь у міжнародному математичному конкурсі «КЕНГУРУ 2018», який відбудеться 15 березня 2018 року. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

У квітні 2018 на засіданні шкільного методичного об'єднання вчителів фізико-математичного циклу голова ШМО Бакош К.Д. провела диспут до 100-річчя народження В.Сухомлинського на тему:"Дотик до філософії серця В.О.Сухомлинського" Презентація тут .

З  22  по 26 лютого у школі проходив тиждень  математики та фізики ,  під час якого вчитель  математики Вайдич А.І. провів відкритий урок у 5 – А класі на тему «Додавання і віднімання звичайних дробів ».

Вчителями було проведено багато позакласних заходів: так вчитель Хмара Е.Й. провела брейн-ринг  «Весела інформатика» (7-б); Хмара М.М.- «Цікава фізика» ( 6-а,б,в ); Вайдич Н.В. - «Системи числення» (6-а) та презентацію «Нанотехнології на службі людини » ( 9-б ); Соломко Н.М. - «Математичний турнір» (5-в), Куля М.Й. – усний журнал «Видатні математики до нашої ери » (10 і 11 кл.); Бакош К.Д. – урок-гра «Математичні змагання» (6-в) та «Математична вікторина» (7-г); Соломко Н.М. та Бакош К.Д. презентацію «Нанотехнології на службі людини» ( 9-в, 7-А).

 

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz