Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 22:00:15
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

У справжнього вчителя - найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча

і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані

інструменти, якими він діє на людську душу.

В.О.Сухомлинський

Проблемне питання: «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».

Керівник методичного об'єднання:

Лях Вікторія Йосипівна, вчитель музичного мистецтва.

Учителі методичного об'єднання художньо-естетичного циклу

1. Лях Вікторія Йосипівна –  учитель музичного мистецтва, спеціаліст вищої категорії.

2. Ганінець Сніжана Павлівна – учитель музичного мистецтва, бакалавр.

3. Головнич Тетяна Василівна – учитель трудового навчання, спеціаліст першої категорії.

4. Івашкович Віктор Вікторович – учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Великодній вернісаж

Учні 5-9 класів узяли активну участь у виставці робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  «Великодній вернісаж».

З метою бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, формування екологічної свідомості і патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну проведено флеш-моб «Оберіг. З Україною в серці», який  створив незабутні  відчуття в усіх присутніх.

Було проведення екологічної акції «Посади калину – окрасу рідної землі». Завдяки плідній співпраці на шкільному подвір’ї було висаджено кущі калини як символ людської пам’яті  і незнищенності  народу.        

Вчителям художньо-естетичного циклу є що запропонувати учням, аби вся Україна знала, що  ми  ЛЮБИМО  своє  місто, свій навчальний заклад і можемо для нього зробити щось корисне.

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

Передати своє бачення світу, виразити почуття та емоції людині допомагають засоби мистецтва.

З метою художньо-естетичного виховання учня, прищеплення йому поваги до національно-культурної спадщини, традицій українського народу та формування інтересу до навчальних предметів, виявлення обдарованих учнів, залучення їх до найвищих досягнень світового мистецтва й культури, виховання духовності у Свалявській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з 13 по 19 грудня вчителями музичного та образотворчого мистецтва, художньої культури, трудового навчання (технологій) було проведено Тиждень предметів художньо-естетичного циклу, метою якого було виявлення в дітях найпотаємніших, найтонших почуттів прекрасного.
Згідно із планом методоб’єднання художньо-естетичного циклу, протягом тижня було проведено ряд заходів: виставка дитячих новорічних іграшок та малюнків (вчителі ШМО), урок з музичного мистецтва «Давні українські зимові обряди» (вчитель Ганінець С.П.), для учнів молодших класів була проведена музична вікторина «Відгадай мелодію» (вчитель Лях В.Й.), майстер – клас «Виготовлення зимової іграшки» (вчитель Головнич Т.В.), «Різдв’яний квест» - інтелектуальна гра для старших класів (вчитель Лях В.Й.). У Свалявській ЗОШ І ступенів №5 було проведено цікаве свято «Ой хто, хто, Миколая любить». 19 грудня відбувся концерт до Дня Св.Миколая за участю учнів школи. На завершення Тижня учні виступили з новорічною концертною програмою для дітей Свалявського відділення Обласного центру комплексної реабілітації (вчителі Лях В.Й. та Ганінець С.П.).


Результативність роботи вчителів художньо-естетичного циклу 2017/2018 н.р.

2017/2018 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання (ІІ етап) Захисники України: історія та сьогодення Новорічна композиція Екологічний конкурс МАН (захист Рефератів)
1 Головнич Тетяна Василівна Чубар Радміла 9 клас ІІІ місце   ІІІ місце Чераньова Олександра 9 клас Лянг Вікторія 5 клас ІІІ місце у номінації "Стань артистом"  
2 Лях Вікторія Йосипівна       Поцко Іван 6 клас ІІІ місце у номінації "Стань артистом" Плоскіна Іванна (І місце) 10 клас
3 Ганінець Сніжана Павлівна     учасник    
4 Івашкович Віктор Вікторович

Івашко Крістіан (ІІ місце) 11 клас, Мишко Михайло (ІІІ місце) 10 клас

Загоруйко Ніколет (Імісце), 10 клас Парамонова Олександра (ІІ місце) 11 клас

Бобаль Едіта (І місце) 7клас

Суботовський Володимир (ІІ місце) 6кл.

 

Биковська Кіра 5 клас ІІ місце у номінації "Стань артистом"

Сацик Антон 5 клас ІІІ місце у номінації "Стань артистом"

Шовш Альона 5 клас ІІ місце у номінації "Кадри з казки"

 

Мала Академія Наук

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи в районі 11-12 січня 2018 року проведено конкурс-захист науково-дослiдницьких робіт юних академіків. У конкурсі захисту наукових рефератів взяли участь троє учнів нашої школи, досягнувши високих результатів. Плоскіна Іванна  посіла І місце у номінації  «Мистецтвознавство» (вчитель Лях В.Й.)

Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата

Вже стало доброю традицією в нашій школі відзначати 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Цей рік не виняток. Учні 8-А класу (вчитель Цімболинець Ю.М.) підготували цікавий і змістовний захід «О рідне слово,хто без тебе я?». У рамках цього заходу пройшов конкус на кращого декламатора вірша та виконавця української пісні «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата».

Переможцями конкурсу на кращого виконавця української пісні були учні 4-Б класу (вчитель Лях В.Й.) та 5-Б класу (вчитель Ганінець С.П.), які вибороли І місце. ІІ місце присвоєно учням 4-А класу (вчитель Ганінець С.П.) та 6-А класу (вчитель Лях В.Й.). ІІІ місце посіли учні 7-В класу (вчитель Лях В.Й.).

Вітаємо переможців.

Уже стало доброю традицією напередодні Великодніх свят проводити майстер-клас з виготовлення Великодніх писанок, а також виставку різноманітних виробів декоративно-прикладного мистецтва на Великодню тематику.

Під керівництвом заступника директора Суран М.А.,  вчителів трудового навчання Лях В.Й., Головнич Т.В, Івашкович В.В., Ганінець С.П. та педагога-організатора Сегеді Г.І. було представлено чималу кількість творчих робіт учнів  у  виконанні різноманітних видів техніки: квіллінг, стрічки, декупаж, зернівка, мальованка, орігамі, мішковина, бісер, канзаші. Участь в майстер-класі взяли учні 6-А класу Клименко Катерина, Слепко Діана, Фільо Христина та Жикіна Аліна. Відзначено роботу наймолодшого учасника Жолдоша Данііла, учня 1-А класу.

Виховання  красою мистецтва

Педагогічна спадщина видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського безумовно залишається актуальною і сьогодні та широко використовується багатьма педагогами не лише нашої країни, але й в усьому світі.

Василь Олександрович Сухомлинський був одним з перших українських педагогів, який комплексно вивчав та масштабно впроваджував засоби мистецтва у художньо-естетичному розвитку дітей всіх вікових груп.

В. Сухомлинський висловив думку, що кожна людина талановита і завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти «ізюмінку» в кожній дитині.

Творча особистість формується тільки творчою особистістю, якій притаманні різноманітні емоції, почуття. Тому лише педагог- творець (особливо педагог музики й співу) може формувати активну, творчу особистість .

Не можна не погодитись з думкою видатного педагога В.О. Сухомлинського, що «виховання – творіння Людини» , а тому необхідна гармонія творіння Людини. Василь Олександрович був переконаний, що потенціал мистецтва тісно пов'язаний із художньо-естетичним і морально-етичним вихованням, що неможливо здійснювати гармонійний розвиток людини засобами мистецтва, не враховуючи досвід минулих поколінь. Впевненість, вірність певним ідеалам неможливі без високої емоційної культури, доброзичливості, гуманізму.

 «Об’єкт нашої праці – найтонші сфери духовного життя особистості, яка формується – розум, почуття, воля, переконання, самосвідомість. Впливати на ці сфери можна тільки так само – розумом, почуттям, волею, переконанням, самосвідомостю. Найважливіші інструменти нашого впливу на духовний світ школяра – слово вчителя, створення обставин. У яких найяскравіше виражаються почуття».

У своїй практичній роботі Василь Олександрович Сухомлинський використовував методику, яка забезпечувала належну якість навчально-виховного процесу. Він будував її на повазі, терпінні, на використанні природних даних кожної дитини, врахуванні особливостей її емоційної сфери. У наш час погляди В.О. Сухомлинського мають не меншу актуальність, ніж за життя видатного педагога. Адже перед педагогами стоїть віковічне завдання – виховувати молоде покоління, яке має високі якості особистості та міцні знання.

Розвиток  творчого потенціалу  учнів

Творчі здібності –– це діяльність людини, спрямована не тільки на створення  нових за змістом та формою матеріальних та духовних цінностей, але й на розвиток самої особистості. Творчість забезпечується посиленою діяльністю особистості, тобто її цілеспрямованою активністю і працелюбністю.

Розвиток технічної творчості учнів - важливий засіб формування особистості технічно розвиненого учня. Воно припускає насамперед формування відповідних моральних якостей особистості, основ наукового світогляду, творчого відношення до праці, глибоких і міцних професійних і загальних знань, а також умінь і навичок гнучкого оперування цими знаннями на практиці.

На сучасному етапі життя все більш актуальною стає проблема всебічного розвитку дитини. Все більше уваги вчителі приділяють не тільки навчанню дітей,але й вихованню і розвитку особистості, яка в певній ситуації зможе творчо підійти до розв'язання певної життєвої задачі і труднощів. До вашої уваги майстер класи з декоративно – прикладного  мистецтва (техніка рукоділля, виготовлення  іграшок  саморобок, виробів  з паперу, бісеру тощо….) проведені вчителями  ШМО художньо – естетичного циклу  Головнич Т.В., Лях В.Й. та Ганінець С.П..

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz