Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вівторок, 21 Січня 2020, 22:20:05
Свалявська загальноосвітня школа I-III ступенів №3
Свалявської районної ради Закарпатської області
Меню
Міні-чат
Форма входу

Статистика
free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні на сайті були:

Методичне об'єднання вчителів іноземних мов

 

Проблемне питання: «Впровадження інтерактивних методів роботи на уроках іноземних мов».

Керівник методичного об'єднання:

І Крехняк Ольга Євгенівна – учитель французької мови, спеціаліст другої категорії.

Учителі методичного об'єднання іноземних мов

1 Білоус Маріанна Іванівна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

2. Крехняк Ольга Євгенівна – учитель французької мови, спеціаліст другої категорії.

3. Куля Христина Омелянівна – учитель німецької мови, спеціаліст другої категорії.

4. Лисович Алла Василівна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

5. Манчак Ніна Миколаївна – учитель французької мови, спеціаліст вищої категорії.

6. Немеш Марія Петрівна – учитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

7. Папіш Тетяна Михайлівна – учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії .

8. Попович Єва Густавівна – учитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

9. Попович Наталія Михайлівна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

10. Бобаль Марія Георгіївна – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

11. Легеза Оксана Володимирівна - учитель англійської мови, спеціаліст.

 

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

                                                                              Йоганн Вольфганг фон Ґете

Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземної мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою покращення знань учнів, у нашій школі щорічно проводиться «Тиждень іноземної мови». Нагадуємо, що в нашій школі ми вивчаємо англійську ,французьку та німецьку мови. Не винятком став і цей навчальний рік. «Тиждень іноземних мов» в нашій школі проходив з 18.11 по 22.11.У заходах цього тижня взяли участь всі класи нашої школи. План проведення «Тижня іноземних мов» дав змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників.

Учні та вчителі нашої школи, готуючись до тижня, підготували яскраві та змістовні стіннівки англійською, німецькою та французькою мовами.

Так 18 листопада у понеділок у 3-в класі під керівництвом вчителя англійської та французької мов Крехняк О.Є. був проведений урок на тему «Мій улюблений предмет». Завдяки проведеному уроку учні виховали позитивне ставлення до навчання, повторюючи та весело граючись, учні закріпили лексику з теми та опанували матеріал по даній темі.

Вчитель французької мови Немеш М.П. та її вихованці підготували урок-диспут на тему «Географічне положення України». Це було надзвичайно цікаво та пізнавально. Школярі з захопленням мандрували географічними місцями України, активно працюючи в парах та відкриваючи нові вражаючі краєвиди української столиці.

Того ж дня учні 1-А класу теж не залишилися осторонь Тижня іноземних мов. Вчитель англійської мови Легеза О.В. підготувала з ними урок на тему«Я люблю свою родину», під час якого учні навчилися розповідати про членів своєї родини, виготовили лепбук на дану тему та активно захопилися роботою в групах.

19 лютого у вівторок, учні 11 класу та вчитель англійської мови Бобаль М.Г. мали змогу побувати у величній Британії та познайомитися з її школами. Це було досить цікаво та повчально. Учні брали активну участь під час уроку, працювали в парах та закріпили на відмінно вивчений лексичний матеріал.

Досить цікавим урок видався в учнів 2-Акласу під керівництвом вчителя англійської мови Білоус М.І. Другокласники неабияк перейнялися уроком на тему «Шкільні речі» і зацікавлено працювали в парах, виконували різні завдання та опанували весь матеріал з теми.

Неабияк захопилися своїм уроком учні 8-А класу під керівництвом вчителя французької мови Манчак Н.М. Під час цього уроку-конкурсу учням вдалося побувати водночас у двох країнах - в Україні та Франції. Не дивно адже тема цього уроку була «Україна-Франція-дві дружні європейські країни». Вихованці дуже захопилися цим конкурсом, вони брали активну участь на уроці, працюючи в парах, разом з вчителем виховали доброзичливе ставлення до культури обох країн.

Середа здивувала нас цікавим уроком у 4-А класі під керівництвом вчителя англійської мови Лисович А.В. Це був урок-брейн-ринг на тему «Мій вільний час»,під час якого вихованці співали пісні-руханки, римівки, грали гру «Найкраща пам’ять» та отримали велике задоволення від уроку.

Змістовним та насиченим був урок у 5-Б класі. Учні мали також можливість розповісти про свій вільний час на англійській мові своїй вчительці англійської мови Попович Н.М. Учні показали високий рівень володіння англійською мовою та розвили навички колективної роботи.

Того ж дня у середу вихованці вчителя французької мови Попович Є.Г. мали змогу зробити покупки у Франції та закріпили вивчений лексичний та граматичний матеріал по темі гру «Покупки».

Не залишилися осторонь «Тижня іноземних мов» і учні 5-Б класу разом з своєю вчителькою французької мови Немеш М.П. У четвер 21 листопада,вони провели конкурс «Я знаю сири Франції». Учні вразили своїм чудовим володінням французькою, як другою мовою,дізналися багато цікавого про величезну різноманітність французьких сирів, підготували цікаві та повчальні проекти і з захопленням поринули у вивчення французької мови.

У п‘ятницю 22 листопада вчитель німецької мови Куля Х.О. підготувала урок з учнями 5-В класу на тему «Школа. Що я роблю в школі». Хоча цього року в п’ятокласників німецька мова вперше, але учні так захопилися її вивченням,активно співпрацювали з вчителем, вивчили та закріпили новий матеріал по темі, з натхненням працювали в парах та вдосконалювали навички діалогічного мовлення.

Бажаємо всім поціновувачам величі іноземних мов глибоких знань, невтомного терпіння та успіхів у вивченні даних предметів.

 

З 25 лютого по 01 березня в нашій школі пройшов Тиждень педагогічної майстерності вчителів іноземної мови.

Тиждень іноземної мови – це надзвичайне свято для кожного в нашій школі. Незвичайні уроки та відкриті заходи, цікаві конкурси та вікторини, мультимедійні шоу та майстер-класи – все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови.

Учні та вчителі нашої школи, готуючись до тижня, підготували яскраві та змістовні стіннівки англійською, німецькою та французькою мовами.

Так 25 лютого у 8-в класі під керівництвом вчителя англійської мови Білоус М.І. був проведений урок на тему «Засоби масової інформації». Завдяки проведеному уроку учні виховали позитивне ставлення до читання періодичних видань. Під час нього учні особливо захопилися роботою в групах, де всі активно брали участь в обговоренні  сучасних відношень молоді до преси.

26 лютого вчитель французької мови Немеш М.П. з учнями 11 класу мали нагоду здійснити віртуальну подорож до Франції та відвідати її визначні місця. Під час цього уроку учні відкрили для себе незнайомі місця Франції,поринули у захопливі краєвиди та дізналися цікави факти про ці визначні місця.

Цього ж дня учні 7-Б класу теж не залишилися осторонь Тижня іноземних мов. Разом із своїм учителем Немеш М.П. вони підготували урок, під час якого вивчали французьку мову за допомогою жартів. Це дуже зацікавило учнів, було досить інноваційно та захопливо.

4-Б клас разом з своєю вчителькою Попович Н.М. ознайомили зі своєю кімнатою, використовуючи під час уроку пісні-руханки, римівки, гру «Найкраща пам’ять» та «Відгадай кімнату». Повторюючи та весело граючись, учні закріпили лексику з теми «Помешкання. Умеблювання» та опанували матеріал по даній темі.

27 лютого учні 3-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Бобаль М.Г. побували на фермі у свого дідуся та познайомилися з домашніми тваринами. Під час цього уроку учні навчилися розповідати про своїх домашніх улюбленців, співати пісні про тварин, відтворювати звуки домашніх тваринок на англійській мові, декламувати вірші, ставити запитання та правильно відповідати на них.

Під час Тижня іноземних мов у 7-А класі був проведений урок- захисту проектів на тему: «Будинок моєї мрії». Разом з учителем французької мови Манчак Н.М. учням вдалося опанувати вивчений лексичний матеріал з теми «Помешкання». Вихованці неабияк захопилися цим проектом, вони брали активну участь під час уроку, декламуючи вірші, співаючи пісні та розповідаючи про будинок своєї мрії.

Того ж дня, у  6-Б класі разом з учителем німецької мови Куля Х.О., був проведений урок на тему «Харчування», під час якого учні показали хороший рівень володіння мовою, брали активну участь в парній та груповій роботі, розповідали про свої улюблені страви. Школярі були доволі жваві та з захопленням виконували завдання.

1 березня, учні 7-А класу підсумували  Тиждень іноземних мов. Вони разом з учителем англійської мови Легезою О.В. підготували урок-змагання «Знання-це сила». .Протягом цього уроку, учні активізували країнознавчі та мовні навички, розвили навички колективної роботи. Змагання було досить запеклим, однак перемогла дружба та командний дух.

28 лютого віртуальну прогулянку по Лондону здійснили учні 7-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Лисович А.В. Школярі з захопленням мандрували визначними місцями Лондона, активно працюючи в парах та відкриваючи нові вражаючі краєвиди англійської столиці.

Досить цікавим урок видався в учнів 9-Б класу під керівництвом вчителя французької мови Попович Є.Г. Метеоролог Коштицька Марія повідомила про очікуваний прогноз погоди та запросила всіх до атмосферного та чудового уроку. Дев’ятокласники неабияк перейнялися цим уроком і зацікавлено працювали в парах, виконували різні завдання та опанували весь матеріал з теми «Природа. Погода».

Проведені заходи допомагають виховувати наполегливість у здобутті знань та їх практичному застосуванні в житті.

 

Пошук
Жаткович безпечний інтернет вчителі Портфоліо вчителя інформатики матеріали Історія школи Портфоліо вчителя початкових класів Використання інформаційно-комунікац Варга Жаклін Долинич Йосип матеріали наших учнів Презентація школи інтернет інтернет безпека прибирання русла Свалявки Матеріали наших вчителів чемпіон шахмати Щербак Ярослав щоденник Павло Дулішкович цивільна оборона випускники фотоальбом Нейметі Мар’яна погода Сайти навчальних закладів Євген Станкович ЗНО-2013 нові матеріали ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ Моя професійна кар’єра Українські сайти перша вчителька відео Олімпіади Юбілей переможці переможці IV етапу Для абітурієнтів Наука і освіта ЦЕРН Випуск 1968 року Випуск 2005 11-б клас Випуск 2006 11-б клас олімпіада Виховна година Сайт день безпечного Інтернету майстер-клас малювання Презентація прохідний бал рейтинг вузів сервіс пошуку абітурієнтів Умови прийому фотографії ЗНО-2015 1 Вересня абітурієнт абітурієнти. випускники Пошук абітурієнтів пошук випускників конкурс імені Яцика Роботи наших учнів роботи наших учн суботник Дзвони Чорнобиля тиждень фізики Випуск 2013 фото випускників 2011 рік 5-Б 9-Б Випуск 2014 Відкритий урок з історії Парій Ольга
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Що відбулося

Copyright GNU GPL © 2012-2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz